Algemene gegevens

Staanplaatsen: 24
Huuraccommodaties: 10
Kampeerterrein: 18 ha

Camping Le Pouchou

Camping Le Pouchou is een kleine, ruimtelijk opgezette camping met zwembad rondom een vismeer in Tournon d’Agenais in het Zuid-Franse Lot-en-Garonne. Deze groene, rustige camping is het hele jaar geopend en heeft kampeerplaatsen van maar liefst 200 tot 400m2 evenals huuraccommodaties waaronder chalets, bungalows en mobilhomes geschikt tot 6 personen. De camping is geschikt voor mindervaliden. Het is bij Le Pouchou heerlijk toeven voor rust en ontspanning. Neem een verfrissende duik in het buitenzwembad; er is tevens een peuterbadje. Sport- en spelplezier is er voldoende in de recreatieruimte en op het sportterrein. Of gooi een hengeltje uit in het vismeer. De campingeigenaren van Le Pouchou staan garant voor een hartelijke ontvangst en vertellen u met plezier over de bezienswaardigheden. Zij organiseren zelf kookworkshops waarbij lokale specialiteiten worden klaargemaakt. In het hoogseizoen verzorgen ze verschillende thema-avonden per week. In de campingwinkel vindt u de kleine boodschappen waaronder lokale producten en vers brood. Voor wie geen zin heeft om te koken, bieden de afhaalmaaltijden vast uitkomt.

Kamperen in de Lot-et-Garonne

Camping Le Pouchet ligt op 45km van Agen en Cahors in een prachtige landelijke omgeving. Ontdek deze streek te voet via uitgestippelde wandelroutes langs onder andere de vele wijngaarden, op de fiets (op de camping te huren) of tijdens een paardrijtocht. Op circa 10km van de camping is het ook mogelijk om minicruises over de rivier de Lot te maken of om zelf te kanoën. Voor wie de streek vanuit de lucht wil bewonderen, kan een vlucht per ULM maken of een parachutesprong wagen. Ook voor cultuur, historie en gastronomie bent u hier aan het goede adres. In de Lot-en-Garonne zijn vele kastelen en burchten te bezoeken; zoals het kasteel Lamartine met haar wijngaarden in Cahors. Laat u rondleiden en proef de heerlijke wijnen. Bezoek de boerenmarkten in de dorpjes en stadjes en maak kennis met de lokale producten en ontspannen sfeer.
Het stadje Agen staat bekend om haar pruimen; laat u meer vertellen hierover in het speciale museum op de boerderij Bérino-Martinet.

Laagseizoen Middenseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats €13,48 €14,69 €16,90 per dag
Extra persoon €3,84 €4,32 €4,80 per dag
Kind tot 7 jaar €2,84 €3,20 €3,60 per dag
Hond €1,44 €1,62 €1,80 per dag
Chalet 4 pers €43 €74 €82 per dag

Camping Le Pouchou

Frankrijk Aquitaine Lot-et-Garonne Tournon-d'Agenais

Courbiac
47370 Tournon-d’Agenais

+33 (0)5 53 40 72 68
Engels, Frans
gehele jaar geopen

1 Beoordeling

Geef een beoordeling
  1. Wat een heerlijke camping

    Wij hebben hier genoten, zeer grote plekken, perfect onderhouden, en heel vriendelijke eigenaren, Jean Paul en zijn vrouw Annie. De camping straalt rust uit door de vijver, waar je ook kan karperen. Wij gaan er zeker nog eens terug.
    Echt een Topper.

Laat een beoordeling achter

Hierbij verklaar ik dat mijn beoordeling gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.