Meer foto's
Aangesloten bij: Villatent

Villatent Domaine du Logis: safaritenten in Bretagne

Villatent Domaine du Logis biedt safaritenten op een kasteelcamping in de regio Bretagne, ten noorden van Rennes. De camping ligt in een groene, landelijke omgeving tussen de steden Saint-Malo en Mont-Saint-Michel, en bevindt zich op het terrein van een historisch landgoed met een 15e-eeuws kasteel. Op het terrein is een buitenzwembad aanwezig, dat centraal gelegen is en omgeven wordt door bomen en grasvelden.

Overnachten in Villatent Domaine du Logis

De safaritenten op Villatent Domaine du Logis zijn volledig ingericht en geschikt voor maximaal zes personen. Ze beschikken over echte bedden, een keuken met volledige inventaris, een eettafel en een overdekte veranda met tuinmeubilair. Elke safaritent heeft elektriciteit en een eigen sanitairunit met douche, toilet en wastafel. De safaritenten staan op ruime plekken met uitzicht op het groen, waarbij privacy en rust gewaarborgd zijn door de ligging op het uitgestrekte landgoed.

Voorzieningen en activiteiten op het terrein

Op Villatent Domaine du Logis zijn diverse voorzieningen aanwezig voor verschillende leeftijdsgroepen. Gasten kunnen gebruikmaken van het verwarmde buitenzwembad met kinderbad, een speeltuin, sportvelden en een jeu-de-boulesbaan. Er is een animatieprogramma voor kinderen in het hoogseizoen en een kleine supermarkt voor dagelijkse boodschappen. Het restaurant en de bar bevinden zich in de oude bijgebouwen van het kasteel, waar streekgerechten en eenvoudige maaltijden verkrijgbaar zijn. Fietsverhuur is mogelijk op de camping, en er zijn mogelijkheden voor tafeltennis en minigolf op het terrein.

De omgeving van Villatent Domaine du Logis

De camping ligt in het landelijke hart van Bretagne, in een gebied met bossen, weilanden en kleine dorpjes. Op korte rijafstand bevinden zich de karakteristieke kustplaatsen Saint-Malo en Dinard. De beroemde abdij van Mont-Saint-Michel en het middeleeuwse stadje Dinan zijn goed bereikbaar vanuit het landgoed. Wandelen en fietsen zijn populaire activiteiten in de directe omgeving, met diverse gemarkeerde routes door het Bretonse landschap. Ook zijn er mogelijkheden voor kanoën op nabijgelegen rivieren. De ligging tussen de kust en het binnenland maakt het eenvoudig om zowel natuur als cultuur te ontdekken tijdens een verblijf in een safaritent op Villatent Domaine du Logis.

Overige information van deze accommodatie

Kies jouw aanbieder voor Villatent Domaine du Logis

Villatent Domaine du Logis
Frankrijk Bretagne Ille-et-Vilaine La Chapelle-aux-Filtzméens

Le Logis, 35190 La Chapelle-aux-Filtzméens

Engels, Frans
Blurred map of Europe